Alex Zanardi se vrací domů: rezignoval na San Bortolo ve Vicenze

Alex Zanardi se vrací domů: rezignoval na San Bortolo ve Vicenze

Alex Zanardi byl propuštěn z nemocnice San Bortolo ve Vicenze. Dopnebo 76 dní po hospitalizaci se vzorek vrací domů. Zpráva přichází přes průvodce hlavního lékaře Giannetto Bertagnoni: Pacient byl stabilizovánřekl al noviny Vicenza. Na Bericově rehabilitačním oddělení tak skončila druhá hospitalizace, která začala začátkem srpna po a požár způsobený fotovoltaickým systémem poškodil zařízení navržený tak, aby pomohl bývalému pilotovi formule 1 v jeho vile Noventa Padovana (Padova)donucení k jeho převozu do specializovaného zdravotnického zařízení.


Předchozí hospitalizace ve Vicenze

Nemocnice San Bortolo ve Vicenze byla dlouho referenčním bodem pro péči o Alexe Zanardiho. Poprvé, kdy šampionovi pomohla konstrukce, pochází z loňského roku pandemický: Zanardi byl hospitalizován již v roce 2021. v dubnu, poté se vrátil domů na vánoční prázdniny, až do roku 2022 se na konci ledna konečně vrátil ke své rodině. San Bortolo se při té příležitosti postaralo o jeho rehabilitaci po velmi vážné nehodě v roce 2020. ruční kolo, které ho zapojilo do závodu Val d’Orcia před dvěma lety. Ve skutečnosti se bývalý řidič, podporovaný svou manželkou, mezitím uzdravil Daniela Manni a jeho syna Nicol. Od té doby v roce 2020 19. června ve kterém bývalý pilot formule 1 narazil ručním kolem do kamionu na dálnici Siena, se rodina Zanardových nevzdává. PROČ v roce 2022 Únorbývalý pilot z Castel Maggiore se přestěhoval do Emilia-Romagna na nějakou terapii: podstoupil řadu procedur v hyperbarickém centru v Ravenně, kde se účastnily další známé sportovní osobnosti, např. Valentino Rossipoužíval léčbu týmu vedeného lékařem Pasqualem Longobardim od roku 1989. Zlepšení jsou zjevná, řekl specialista. Teď udělám plán odpočinku a rehabilitaci doma.

Jeho podmínky

Po výstupu za volant monopostu Formule 1 poznamenala život železného muže Alexe Zanardiho jeho první nehoda v roce 2001, která vyústila v amputaci nohou. byl začátkem jeho druhého života cyklisty a paralympijského sportovce. Nicméně v roce 2020 setkání s osudem, v klikatých kopcích Toskánska. Nehoda s nákladní auto a znovu boj o život. A pomalé zotavování. Neztráceli naději – hlásili blízcí lidé – došlo ke zlepšení, ale cesta je velmi dlouhá, pro všechny těžká. v roce 2021 v červenci, o rok pozdějinehoda ručního kolajeho žena vysvětlila, že Alex nemluví, ale tvrdě trénuje. Podle nejnovějších aktualizací Zanardi umí sedět, hýbe horními končetinami. Ale pokrok je pomalý, progresivní, ale pomalý, jako vždy v těchto případech. Jak se máte? Nevíme. vždy tam Nic nového, vůbec nic. Taky jsme z toho trochu ve stresu, žádné velké změny. Neztrácíme naději, dobrá vláknina řekl syn. A nyní návrat domů znamená nový odchod. S takovou silou, jakou Alex Zanardi vždy ukazoval.

zpravodaj Corriere del Veneto

Pokud chcete být informováni o novinkách z Veneto, přihlaste se k odběru newsletteru zdarma Veneto kurýr. Každý den je ve 12 hodin. jde přímo do vaší doručené pošty. Stačí kliknout sem.

v roce 2022 20. září (změna 20. září 2022 | 13:06)

© REPRODUKCE VYHRAZENA

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *