i "okraje" od Allegri a "odmítnutí" Inzaghi: Krizová opatření Juve a Interu

kdo je po přestávce na hřišti?

Lukaku zpátky v tréninku, Theo venku, Dybala a Locatelli optimističtí: zpět na hřiště 1. října

V době, kdy je kalendář tak přeplněný, zranění množí se a riskují mnohem větší váhu než v minulosti (zvláště když je trh uzavřen) a pak přijdou zastávka pro národní týmy je slušná příležitost pracovat na zotavení a pokusit se získat zpět kolem 90 jednotek‘Mezikteré vycházejí z krize a čekají na svůj návrat Lukaku, v boxech od 28. srpna loňského roku, kvůli tahu flexoru levého stehenního svalu. Dnes bude Belgičan poprvé po několika týdnech a 1. října pracovat na hřišti mezi bazénem, ​​posilovnou a nemocnicí. San Siro ho znovu uvidí na hřišti Řím.

O přítomnosti ve městě San Siro však panují pochybnosti Dybala (který zůstal v Argentině a zkontroluje znovu 23.) a Pellegrini (žádné zranění ze zkoušek, ale opustil odstoupení z Itálie) oba vypadli s Atalantou kvůli problému s ohybem nohy, ale určitě bude chybět Karsdorpkterý měl operaci mediální meniscektomie na levém koleni a mohl by se vrátit v roce 2023. Taky se určitě nezúčastní Brožovičsuspendován, i když šance, že ho znovu uvidí na hřišti, je mizivá Calhanoglustále v jamkách kvůli svalovému tahu v levé hamstringu.

Budou také hrát proti Milán a Neapols Rossoneri, kteří se bez nich budou muset obejít Theo Hernandez (pravý adductor longus kmen), ale očekává se, že se zotaví Kalábrie (což bude zhodnoceno v pokračování) a možná i Rebic E Orig protože Giroud je určitě nemůže hrát všechny. Spalletti místo toho doufá v uzdravení Damme a v tom od Politanokterý vyšel z čistého ústupu, když si prohlížel Osimhen útočný centr bude ještě potřebovat trochu trpělivosti (mohl by se vrátit k zápasu s Atalantou 5. listopadu).

O AtalantaGasperinis prohrává Musso pár měsíců po operaci zlomené lícní kosti, ale doufá, že se znovu obejme Zapatakterý se zotavuje ze středně těžkého částečného poranění levého semimembranózního svalu a případně také Zappacosta. Nerazzurri vyzýváme Fiorentinakterý v závodě s Davem doufá, že obnoví alespoň jeden mezi Gollini, Milenkovič a Amrabat.

Zavírací den bude posunut mezi Juventus a Bologna s Bianconeri, kteří (se suspendovaným Di Maria) čekají na návrat velkých jmen, aby se dostali z krize. Chcete-li zobrazit pole Chiesa a Pogba Allegri si bude muset ještě dlouho počkat, ale do zápasu proti Rossoblù se může vzpamatovat Locatelli, Rabiot a Alex Sandro.


Viz také

i "okraje" od Allegri a "odmítnutí" Inzaghi: Krizová opatření Juve a Interu
Fotbal
Allegriho “marže” a Inzaghiho “popření”: Juve a Inter krizová opatření


Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *