Itálie, Raspadori: „Neapol byla to, co jsem hledal, Mancini byl také rozhodující.  O roli a Spallettim..."

„Neapol byla to, co jsem hledal, Mancini byl také rozhodující. O roli a Spallettim…“

Forvard Neapole Giacomo Raspadori promluvil na tiskové konferenci druhého dne reprezentačního srazu

Itálie, Raspadori: „Neapol byla to, co jsem hledal, Mancini byl také rozhodující.  O roli a Spallettim..."

TuttoNapoli.net

© foto www.imagephotoagency.it

Druhý den reprezentačního srazu forvard “Neapol”. Giacomo Raspadori vystoupil na tiskové konferenci a odpovídal na otázky novinářů, kteří do Coverciana přišli

Mancini včera dal jasně najevo, že do evropských šampionů vkládá velké naděje. Jak se cítíš?

“Začít s těmi, kteří tu byli nejdéle, myslím, že je to správné rozhodnutí, musíme začít znovu. Práce je jediný způsob, jak přebudovat, musíme pracovat a jít svou cestou s vášní.”

Anglie a Maďarsko, co jste si řekli?

“Neexistují žádné obavy, jen touha dělat si dobře, vyjádřit se co nejlépe. Jsou to dvě důležité hry, které přicházejí v době, kdy je mnoho her. Musíme se tam dostat co nejlepším způsobem, zejména od fyzického hlediska.”

Mancini řekl, že příštích pár měsíců bude těžkých, jak je zvládnete?

„Ano, budou to těžké měsíce, ale musíme reagovat. Musíme mít nadšení jít dál, nemůžeme se příliš pozastavovat nad tím, co bylo. Musíme pokračovat v práci a vrátit se s tím nadšením a touhou dělat to dobře. “.

Jak najít nadšení?

“Aby nás to na hřišti bavilo, musíme hrát s velkými ambicemi. Nemyslím si, že by chybělo nadšení, ale po tak skvělém výsledku si myslím, že je normální, že se něco pokazí. Je to naše slabina, naše slabina.” , kvůli kterému jsme se nevzdali. abychom dosáhli výsledku, který byl zásadní“ .

Mancini řekl, že můžeš hrát dvě role, co po tobě žádal?

„Zatím jsem díky trenérovi hrdý na to, že mohu převzít více rolí. Je pro mě důležité zůstat týmu k dispozici, vždy jsem byl velkorysý a doufám, že mohu pomoci jako vždy. závazek nikdy nezklame.”

Jak žijete tyto měsíce?

“Samozřejmě stěhování do Neapole byla velká změna, bylo to přesně to, co jsem hledal. I když jsem byl mladý, chtěl jsem se dostat do problémů, bylo to důležité na mé cestě. Vždy jsem byl velmi ambiciózní chlapec a žijte vše s rozvahou, to je nejdůležitější. jak po úspěchu, tak po neúspěchu“.

Čím mladý Ital vyniká? Jaké změny ve formě?

“Pro mě je možná lepší mít vedle sebe útočníka, ale vždy jsem jako útočník hrál první a to dokážu. Měl jsem štěstí, že jsem vyrůstal v klubu jako Sassuolo, což mi dalo příležitost dělat chyby. Získané zkušenosti mi dodaly větší sebevědomí. Tento výlet s Neapolí jsem zahájil, abych naplnil své ambice, radu, kterou mohu dát, je neklást si žádné limity, pracovat bez zdržování se nad tím, co je špatné.“

Co tě nutí hrát blíže ke dveřím?
“Dokážu zůstat blíže brance, myslím, že se nejlépe vyjadřuji ve střední části hřiště, ale často jsem hrál venku a věřím, že trenér jako vždy učiní ta nejlepší rozhodnutí pro dobro.” týmy“.

Jak těžké bude chybět na mistrovství světa?

“Bude to hodně těžké, snem každého dítěte je zahrát si na mistrovství světa s národním týmem. Bude to těžký okamžik, ale musíte se dívat dál a budovat svou budoucnost.”

Můžete jít volit?

“Pravděpodobně budeme mít šanci a myslím, že to bude pro všechny velmi důležité, myslím, že je to správná věc a je to ta nejlepší věc.”

Čtyři lavičky na evropském šampionátu, jak moc vám ta zkušenost pomohla?

“Byla to skvělá příležitost, kterou jsem nikdy nečekal. Od začátku jsem měl to štěstí, že jsem se připojil ke speciální skupině, které jsem se cítil být součástí, a také jsem ve své maličkosti cítil, že jsem udělal něco důležitého. V Neapoli jsem nacházím se velmi dobře, mohu říci, že jsem vstoupil do rodiny s přáteli, kteří mají opravdu důležitou lidskou hloubku.

TMW – Mancini v červnu vyzval mladé lidi, aby čelili novým výzvám. Jak dlouho toto odvolání vedlo k bezvýhradnému přijetí Neapole?

To byl opravdu velmi důležitý aspekt, po vyslechnutí těchto slov od trenéra jsem tuto novou realitu přijal. Toto byla zpráva, která prošla a byla pro mou volbu důležitá.

Jakou Itálii-Anglii očekáváte? Bude skvělý beat?

„Zápas je takový, že na začátku samozřejmě bude velká intenzita, možná nějaké technické chyby, ale musíme umět držet jejich tempo.

Sníte o noci jako Inter vs Sassuolo?

“Bylo by to opravdu skvělé… Vyjít na hřiště na tak prestižním stadionu v dresu národního týmu, nemůžete si pomoct a snít o něčem velkém. Každý den pracujeme na tom, aby se tyto sny staly skutečností.”

Co bys chtěl do tohoto týmu přinést ze svého týmu?

“Jednou z hlavních věcí je odvaha riskovat, hrát dopředu a být pro hru bezstarostný. To může být jeden z aspektů, který nás může vést k tomu, abychom hru přijali tím nejlepším způsobem.”

Jaký byl účinek Spallettiho?

“Velmi pozitivní. Musím poděkovat jemu a Neapoli, kteří mě chtěli za každou cenu, byla to důležitá změna, které čelím a snažím se dát týmu k dispozici.”

Komu budete na mistrovství světa fandit?

“Nemám žádnou preferenci, modrá nálada je příliš silná.”

Jak ti jde studium?

“V říjnu mám zkoušku, v těchto dnech se také učím. Doufám, že za dva roky skončím studium (ve Sports Base, pozn. red.) a i v tom je potřeba si stanovit cíle.”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *